Cart0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Siparişlerimi Nereden Takip Edebilirim?

Sayfanın sağ üst ksımında bulunan "Hesabım" linkine tıkladığınızda ulaştığınız kontrol paneli ekranından geçmiş siparişlerinizi takip edebilirsiniz.
Sipariş takibi bölümüne bugüne kadar vermiş olduğunuz siparişlerinizin ayrıntılı dökümü ve sipariş bilgileriniz gelecektir. Sipariş numarasına tıklayınız ve ayrıntılı siparişinizin dökümünü inceleyiniz.
Her satırda verdiğiniz siparişlerinizin durumunu belirten notlar göreceksiniz. Bu sipariş durumlarının açıklaması şu şekildedir:
 • İşleniyor: Siparişiniz tedarik aşamasında
 • Tamamlandı: Siparişiniz kargoya verildi
 • İptal Edildi: Siparişiniz bir tahsilat veya tedarik probleminden ötürü iptal edilmiş olabilir.

"Tamamlandı" ibaresini gördüğünüz siparişlerinize tıkladığınızda karşınıza gelecek ekranda Kargo alt başlığına tıklayarak siparişinizin kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kargo takip numaraları ertesi sabah sisteme girilmektedir bu sebeple aynı gün içinde yola çıkan kargolarda hemen kargo takip numarasını göremeyebilirsiniz. Henüz gönderilmemiş olan siparişleriniz "İşleniyor" olarak görünmektedir.

Kargoyu Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Teknobiyotik.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz:
 • Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
  Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo firması en hızlı şekilde ürünü teslim etmek isteyecektir fakat lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Teknobiyotik.com sorumlu değildir.
 • Teslim edilen pakette deformasyon var ise
  Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Teknobiyotik.com'’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
 • Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?
  Kargo firmasının görevi Teknobiyotik.com'’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.
 • Kargo ile birlikte beraberinde fatura gelmedi, ne yapmalıyım?
  Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda faturanın kendisi veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.
* Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şu an Kıbrıs dahil yurt dışındaki hiçbir ülkeye teslimat yapılmamaktadır.