Cart0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

PC Net Özel İndirimi!PC Net Özel Dark Record Mania Kampanyası!
PC NET okuyucuları için Dark Record Mania 1080p kayıt özellikli, MKV ve diğer pek çok formatı sorunsuz oynatabilen Realtek 1283 çipsetli medya oynatıcıda 30$'lık indirim fırsatı!

Bu fırsattan yararlanabilmek için Dark Record Mania'yı sepetinize attıktan sonra aşağıda yazılı kupon kodunu ekspres kasa ekranında girmeniz yeterli.

Kupon Kodu:
PCNET

Dark Record Mania ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: Dark Record Mania Kayıtlı Full HD TrueHD Mkv/DTS 7.1 HD Media Player

Kupon Kodunu Nasıl Kullanacağım?
1) Ürün Sayfası: Ürünü sepete atmak için işaretli tuşa tıklayın.2) Sepetim Sayfası: Bu sayfada Alışverişi Bitir tuşuna tıklayarak bir sonraki Ekspres Kasa ekranına ilerleyin.3) Ekspres Kasa Ekranı:
Bu ekranda sol kısma email, isim soyad ve teslimat adresi gibi üyelik bilgilerinizi girin, orta kısımda yapmak istediğiniz ödeme şeklini seçin ve gerekli bilgileri girin, sağ kısımdaki resimde kırmızı işaretli bölüme aldığınız kampanya kodunu yazıp Kuponu Kullan tuşuna basın.
Kodu doğru girdiyseniz Ara Toplam bölümünün altında size özel uygulanan indirimi görebilirsiniz. İndirimin uygulandığını gördükten sonra Siparişi Tamamla tuşuna basıp gelen satış sözleşmesini onaylayarak siparişinizin ödeme aşamasına geçebilirsiniz.NOT: Eğer kredi kartı ile ödeme yapacaksanız lütfen kredi kartınızın 3D Secure özelliğinin açık ve kullanımda olduğunu kontrol ediniz. 3D Secure özelliği ile ilgili daha detaylı bilgiye Ekspres Kasa ekranında sağ üst köşesinde bulunan Verified by Visa/Mastercard Securecode logolarının altındaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.