Cart0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kupon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Çeşitli özel indirimler ve kampanya duyurularında dağıtılan kampanya kodlarını kampanyaya dahil ürünü sepetinize attıktan sonra Ekspres Kasa ekranındaki Kupon Kodu kısmına girerek kullanabilirsiniz.

Ürün sayfasından son Ekspres Kasa ekranına kadar aşamaları aşağıda bulabilirsiniz.

1) Ürün Sayfası: Ürün ekranında sepete atmak için işaretli tuşa tıklayın.2) Sepetim Sayfası: Bu sayfada Alışverişi Bitir tuşuna tıklayarak bir sonraki Ekspres Kasa ekranına ilerleyin.3) Ekspres Kasa Ekranı:
Bu ekranda sol kısma email, isim soyad ve teslimat adresi gibi üyelik bilgilerinizi girin, orta kısımda yapmak istediğiniz ödeme şeklini seçin ve gerekli bilgileri girin, sağ kısımdaki resimde kırmızı işaretli bölüme aldığınız kampanya kodunu yazıp Kuponu Kullan tuşuna basın.
Kodu doğru girdiyseniz Ara Toplam bölümünün altında size özel uygulanan indirimi görebilirsiniz. İndirimin uygulandığını gördükten sonra Siparişi Tamamla tuşuna basıp gelen satış sözleşmesini onaylayarak siparişinizin ödeme aşamasına geçebilirsiniz.NOT: Eğer kredi kartı ile ödeme yapacaksanız lütfen kredi kartınızın 3D Secure özelliğinin açık ve kullanımda olduğunu kontrol ediniz. 3D Secure özelliği ile ilgili daha detaylı bilgiye Ekspres Kasa ekranında sağ üst köşesinde bulunan Verified by Visa/Mastercard Securecode logolarının altındaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.