Cart0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.


Kredi Kartı Güvenliği
SSL güvenlik sertifikalı Akortek.com alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgilerinizin 256-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip ilgili bankaya ulaşmasını sağlamaktadır. Alışveriş ekranlarında tarayıcınızdaki adresin https:// şekline dönüşmesi ve sağ alt köşede veya adres yazılan kısımda görüntülenen kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir. Bu kilit resminin üzerine tıkladığınızda Akortek.com ile SSL güvenli bağlantısının yapıldığını görebilirsiniz.Akortek.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Akortek.com bu amaçla 3D Secure sistemi ile girilen kredi kartının kullanıcısı adına kayıtlı olan cep telefonu numarasına SMS gönderilmesini zorunlu tutmakta, bunun yanısıra sanal POS modüllerinde dünyanın önde gelen sahtecilik önleme sitelerinin gerçek zamanlı bilgilerini sorgulatmakta ve kredi kartı numarasına bu siteler tarafından 100% onay verilmesi halinde siparişe izin vermektedir.

Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz Akortek.com tarafından kaydedilmez. Kart numaranız kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

SSL Sertifikasının Geçerliliğini Nasıl Kontrol Edebilirim?
Kullanılan SSL sertifikasının hangi tarihe kadar geçerli olduğunu öğrenmek için aşağıdaki SSL logosuna tıklayabilirsiniz. Açılacak pencerede SSL sertifikasının detaylarını görebilirsiniz.


Bilgi Güvenliği

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Akortek.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız tüm kişisel bilgiler (Teslimat ve Fatura adresleri, Telefon Numaraları vs.) güvenli ortamda saklanmakta ve başka hiçbir kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Müşteri bilgi ekranında sadece siparişlerinizi kolaylaştıracak temel bilgilerin girişi zorunlu tutulmuştur. Bunun dışındaki diğer bilgileri (örn.: TC Kimlik no.) dilerseniz alışveriş ekranında girebilir dilerseniz müşteri bilgileri ekranında girerek kaydedebilirsiniz.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız telefon ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.